• Про групу
  • Структура групи
  • Аналітика
  • Новини
  • Кар’єра в ІТТ
  • Партнери
  • Контакти
УкраинскийEn  

ІНВЕСТУВАННЯ ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ

 

    Для фізичних осіб і індивідуальних інвесторів ми пропонуємо як можливість приєднатися до проектів ІТТ в якості співінвесторів, так і сформувати індивідуальну інвестиційну стратегію для інвесторів, що прагнуть заробити додатковий дохід за допомогою професійних управлінців.  

 

Ми приділяємо особливу увагу ліквідності портфелю, тому вага того чи іншого емітента в портфелі інвестора прямо залежить від об’єму торгів на біржі, якщо ми говоримо про біржові інвестиції, або на преференції інвестора якщо ми говоримо про інвестиції в нерухомість чи реальний сектор економіки.

Безумовно сьогодні кожен інвестор має ряд альтернатив, що здатні забезпечити збереження та збільшення його фінансових ресурсів, проте лише Вам обирати найефективніший і найоптимальніший шлях саме для Вас! Ми пропонуємо Вам вкладення вільних грошових ресурсів на фондовому та інвестиційною ринку шляхом участі в інвестиційних пропозиціях, активами яких управлятиме досвідчена та високопрофесійна команда ІК ІТТ-Інвест.
 
Пропозиція для державних службовців
Статтею 36 Закону України «Про запобігання корупції» для цілої низки державних службовців передбачені способи передачі належних їм корпоративних прав та інших фінансових інструментів у тому числі шляхом укладення договору про управління цінними паперами, іншими фінансовими інструментами і грошовими коштами, призначеними для інвестування в цінні папери та інші фінансові інструменти, з торговцем цінними паперами, який має ліцензію Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку на провадження діяльності з управління цінними паперами
ІТТ-Інвест готове професійно управляти акціями та активами і обговорити всі форми управління Вашими активами з метою примноження, або зберігання їхньої вартості.
Ми розуміймо, що ця послуга є такою, що побудована на довірі. Ми завжди виправдовували сподівання своїх довірителів не порушуючи при цьому законодавства. Це є наша гордість та принципи нашої роботи.
 

 

       
     
   

 


 
Версія для друку